Висока ефективність

Парогенератори Клейтон відомі своєю паливною ефективністю. Вона бере початок в двох областях: особливості конструкції і експлуатаційних можливостях:

Особливості конструкції які ведуть до високої паливної ефективності включають:

  • Витрата води через котел автоматично змінюється відповідно до поточної потужності. Це забезпечує оптимальну теплопередачу.
  • Конструкція змійовика теплообмінника і зазори для впевнено-турбулентного потоку продуктів згоряння через теплообмінник, що полегшує хорошу теплопередачу.
  • Примусова циркуляція живильним насосом на противагу природної циркуляції використовуваної в звичайних котлах.
  • Маленька площа зовнішніх поверхонь, означає маленьку зону для втрат тепла конвекцією і випромінюванням в навколишнє середовище. Через розміри звичайні котли втрачають в навколишнє середовище з випромінюванням і конвекцією близько 1,4-1,6%. Ті ж самі втрати в котлах Клейтона становитимуть менш ніж 0,75%.

Контрольована циркуляція і конструкція теплообмінника з розрахунковою витратою, самі по собі забезпечують мінімально 5% поліпшення ефективності використання палива в порівнянні з котлами з природною циркуляцією. Температура відхідних газів – хороший показник ефективності котла. Типовий жаротрубний котел (3-х або 4-хходовий) має температуру відхідних газів на 90°C більшу ніж температуру відпускається пара. Клейтон зазвичай має температуру менше на 56°C

Експлуатаційні якості які ведуть до економії палива включають:

Швидкий запуск який може, для прикладу, виключити необхідність запуску котла за годину або за да перед початком споживання пара для виведення його в робочий режим або необхідність відставляти котел в гарячому режимі на період декількох годин при відсутності споживання пари.

Висока якість пара. Більш висока якість пара означає більшу кількість тепла в кожній тонні пара, таким чином, менша кількість тонн пара треба.

Знижена продування. Продування в парогенераторах Клейтон зазвичай від 1/8 до 1/10 від продувок жаротрубного котла. Продувальна вода містить тепло, так, зменшення продувки означає зниження втрат тепла і економію палива.

Так як економія палива це результат багатьох факторів, економія залежить від особливостей використання. Проте, звичайна економія становить від 5% до 15%. Будь ласка, зв’яжіться з нами якщо вам необхідно підготувати детальний і безкоштовний аналіз можливостей економії палива для ваших умов використання.