Як ми виробляємо пару

Парогенератор Clayton це однопрохідний, з примусовою циркуляцією, водотрубний котел зі сталевим теплообмінником у вигляді спірального змійовика. Всі парогенератори Clayton, як котли так і котли-утилізатори, містять три головні компоненти: теплообмінник у вигляді спірального змійовика, об’ємноий діафрагмововий насоса і механічний сепаратор пари.

Водяний насос високо навантажений, без ущільнень, сальників, об’ємного принципу подачі розроблений і виготовлений компанією Клейтон. Під час роботи парогенератора, насос безперервно подає живильну воду в теплообмінник, де тепло передається від продуктів згоряння до живильній воді. Потік живильної води розраховується відповідно до потоком продуктів згорання – принцип, який забезпечує високу ефективність перетворення палива в пар парогенеруючі обладнання Клейтон. Подача живильної води регулюється в співвідношенні з поточною потужністю пальника котла, роблячи обладнання дуже узгодженим і високоефективним, незалежно від поточного навантаження. Надлишок живильної води подається в теплообмінник для досягнення гарної теплопередачі і забезпечення внутрішньої циркуляції води в межах робочого діапазону навантажень.

Механічний сепаратор пара використовується для ефективної сепарації пара від пароводяної суміші виходить з теплообмінника і забезпечує стійкий сухий пар для споживачів на рівні 99,5% або вищої якості в більшості випадків.

Конструкція пропонує безліч переваг в порівнянні з котлами з природною циркуляцією, що обумовлено малим водяним об’ємом. Серед переваг вкажемо:

  • Компактні розміри і низька вага
  • Висока ефективність паливо-в-пар
  • Швидкий старт і відмінне реагування не зміна навантаження
  • Низькі величини продувки
  • Високий рівень безпеки при експлуатації