Сепаратор пари Clayton

Пар високої якості

Контроль температури і вологість – це першорядне завдання для практично всіх технологічних процесів. Клейтонівського сепаратор з фіксованими лопатками розроблений щоб допомогти забезпечити стабільність процесів, даючи пар однаково високої якості в усьому робочому діапазоні навантажень. Результат – більш постійний продукт і менше втрат енергії в паровій системі. На додаток, пар більш високої якості означає зниження домішок в парі і зменшує утворення відкладень в системі і продукції.

Механічний сепаратор

Механічний сепаратор пара перевершує природну сепарацію загальноприйняту в звичайній конструкції котлів.

Попередній нагрів живильної води

Сепарована вода використовується для попереднього нагріву живильної води.

Пар высокої якості

Клейтонівський сепаратор забезпечує вологість не більше 0,5% і мінімізує унесення твердих часток та води до паропроводу. Такий сепаратор, з фіксованими лопатками, видає найбільш суху насичену пару, яка можлива в котлах такої потужності. Чудова сепарація води забезпечується високими швидкостями пари і води через патрубок сепаратора при всіх навантаженнях. Вода, що видаляється сепаратором, відводиться через конденсатовідвідник в бак живильної води і використовується для попереднього підігріву.

Клейоновскій сепаратор забезпечує вологість не більше 0,5% ідеально підходить для задач де висока якість пари потрібна для забезпечення оптимальної продуктивності в паровій системі. Типові застосування включають харчову промисловість (такі як млини, кормодробилки) де необхідний вміст вологи в продукті вимагає пар високої якості, а також чутливі до температури компоненти виробничих агрегатів, такі як, наприклад, барабани машин з виробництва гофрокартону.

Сепаратор пари Clayton