Швидкий старт та зміна навантаження

Парогенератори Клейтон забезпечують дуже швидкий запуск – зазвичай від 5 до 20 хвилин в залежності від потужності котла. Це результат малого вмісту води, зазвичай 1/10 від змісту більшості котлів з природною циркуляцією аналогічної потужності. Ця здатність швидкого старту дає економію палива і вартості трудових ресурсів. Багато операторів традиційних котлів підтримують котли в гарячому режимі очікування під час періодів коли відсутня розбір пара, для того щоб в разі необхідності дати пар. Тепер в цьому немає необхідності з паровими котлами Клейтон, і паливо, яке було б використана в с іншими котлами, економиться. Кількість палива, яка споживається під час запуску при увімкненні знижено, так як мінімізовано час запуску.

Скорочений час запуску також дає в результаті зниження вартості трудових ресурсів, наприклад в разі, коли для запуску звичайного котла необхідно починати робочу зміну раніше основного виробництва, котел Клейтон може заощадити це робочий час.

График изменение нагрузки и мощности котла Клейтон

Багато процесів мають жорсткі вимоги до температури і тиску пари з метою забезпечення хорошої якості продукту. Це ж процеси можуть мати широкий діапазон навантажень. Ці дві вимоги важко поєднати з котлами з природною циркуляцією, в зв’язку з відносно великим часом необхідним щоб істотно підвищити паропроизводительность. Парогенератори Клейтона створені саме для таких завдань. Малий вміст води, в парі з основами конструкції дозволяють швидко набирати паропроизводительность без істотного зниження тиску і температури. На додаток, обладнання оснащене контролерами PLC може містити керуючу програму спеціально розроблену під запити конкретного технологічного процесу.