Водяний насос Clayton

Водний насос Клейтона – це об’ємного типу маслонаповнений діафрагмовий насос що не має ущільнень і сальників. У ньому використана діафрагма для ізоляції живильної води від гідравлічного масла в кривошипно коробці. Вода закачується через вхідний клапан і подається через вихідний клапан при русі води викликаному переміщення діафрагми.

Для модуляційних котлів, витрата живильної води контролюється зміною швидкості насоса, використовуючи двигун із змінною швидкістю. Так як це об’ємний насос, витрата прямо залежить від швидкості двигуна. Для прикладу, при 40% навантаженні на котел, насос працює зі швидкістю в 40% від максимальної. Для котлів з позиційним керуванням, витрата змінюється насосом шляхом роботи на заданих рівнях швидкості.

Об’ємний насос розроблений і вироблений Клейтоном, подає воду безперервно в наші теплообмінники, ефективно підтримуючи змочування труб рідиною на всіх робочих навантаженнях. Насос може подавати воду з температурою аж до 240 ° C, і на продуктивність насоса не впливає зворотній тиск від котла.

Діафрагма насоса управляється гідравлічним маслом, яке знаходиться в кривошипній коробці. Поршні, контактують з гідравлічним маслом, але не з живильною водою. Трубчаста охолоджувальна колона відокремлює зону перекачування гарячої рідини з клапанами від діафрагми, для зниження температури діафрагми. Низька розрахункова швидкість забезпечує надійну і тривалу експлуатацію насоса з високими експлуатаційними навантаженнями.

Пружини тривалої служби з корозійно-стійких сталей, диски, сідла використовуються в блоці клапанів. Встановлені гідравлічні амортизатори поглинають пульсацію тиску і забезпечують стабільну подачу від насоса.

Опціональний датчик рівня гідравлічного масла забезпечує додатковий захист. Датчик захищає в разі зниження або перевищення рівня гідравлічного масла. Опціональний охолоджувач голови насоса також доступний для систем споживача з високою робочою температурою, таких як деаератори, напівзакриті системи і при високому тиску живильної води.