Істотне зменшення продувки

Розчинені солі потрапляють в будь-яку парову систему, і, тому, загальне солевміст повинен підтримуватися в будь-якому котлі або парогенераторі. Це виконується шляхом “продувки” частини котельної води з підвищеним солевмістом з метою видалити частину солей.

Незважаючи на необхідність, продування веде до втрат так як вода яка видаляється з продувкою, це вода яка була нагріта до температури пара. Ви також можете втратити хімічні реагенти і сіль витрачені на водопідготовку живильної води.

Величини продувки в котлах Клейтон можуть бути істотно нижче, в 8-15 разів від величини продувки для котлів з природною циркуляцією. Причина цього в тому, що ми виконуємо продування з зворотної лінії води рециркуляционного контуру парогенератора Клейтон. У цій точці в нашій системі все солі сконцентровані в надлишку води пройшла через парогенератор. Також, так як ми контролюємо витрату води через котел, ми можемо впоратися з набагато більш високою концентрацією солей на вході в парогенератор.

Доступні два основних типи продувки: простий, що настроюється вручну продування по таймеру і повністю автоматична продувка за електронною датчику загального солевмісту (TDS).